OUR VISION

Gündüzden geceye kullanılabilen ve kadın olmanın gücünü hatırlatan ikonik parçalar sunan trend bir marka olmak!

 

OUR MISSION

Mutlu silüetlerin mutlu kadınlar yarattığına, ve iyi bir silüet için kaliteli kumaşların vazgeçilmez olduğuna inanıyoruz. Her bir ince detayda kalite ve sürdürülebilirliğin kodlarını arıyoruz. Uzun zaman stilinizi tamamlayacak kilit moda ürünleri üretiyoruz. Misyonumuz; dikkat ve özveriyle seçilen yüksek teknolojili kumaşları, mükemmel kalıpları, doğru dikiş tekniği ve usta işçiliği tüm tasarımlarımızda sunmak. Yüksek kalite hissi ve seçkin duruş için tasarlamaya; muhteşem Schmart kadınının göz alıcı minimalizmini yaratmaya var gücümüzle çalışıyoruz.

 

OUR MANIFEST 

Basically Goddess, Perfectly Simple. 

Gittikçe karmaşıklaşan dünyada, basit mükemmelliği arıyoruz. İyi kumaşları doğru ipliklerle buluşturuyor, kusursuz görünümün en saf halini yaratmak için çalışıyoruz. 

Evrenin yaratıcı gücü olan kadınlar için sürdürülebilir bir dünya hayal ediyoruz. Yaşadığımız dünyayı, gelecek nesillerle sevgiyle paylaşmak için yavaş modaya saygı duruşunda bulunuyoruz. Biliyoruz ki bir hayal, çok şeyi değiştirir ve Dünya hayal kuranların yeridir.

Gücüyle sınır tanımayan kadın doğası Schmart’ın en büyük ilham kaynağı. Sabahtan gecenin karanlığına kadar kombinlenen kuralsız tasarımlarla klişe dışı ve göz alıcı. 

Bir kadının bedeni gibi zarif ve bir kadın kadar güçlü. 

Yalın gösteriş çağına ve Schmart’ın modern dünyasına hoş geldiniz.  

Schmart Banka Logoları


© Copyright 2021 SCHMART!
Bu E-Ticaret Sitesi Tarafından Hazırlanmıştır.